| Intelligence a întrebat:

A aparut sezonul 6 din Merlin? Unde-l pot vedea?

18 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu se mai filmeaza sezonul 6 sad
Serialul a fost anulat crying

| 0PopaPorno a răspuns:

Gata-i merlin.

| Amilik a răspuns:

Inca nu stie daca vor mai filma un alt sezon asa ca nu cred ca ai sa gasesti momentan undeva sezonul sase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ati vazut in ultima faza cand Merlin era batran si a trecut o masina.Adc masina, deja se stie ca e in timpul nostru si nu mai are de ce sa mai fie un nou sezon.

| Raigel_Calindor_2000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da. Numai ca Merlin sezonul 6 trebuia sa fie cu Merlin in viitor, adica in prezent. Nu mai stiu ce problema a cauzat anularea sezonului 6.

| Uratu140 a răspuns:

Merlin episodul 13 s-a facut pana acum va aparea si 14
Cauta pe Merlin Serial Online subtitrat in Romana(2008)scuze ca nu ti-am dat ceva mai decat un copy paste dar nu am vrut sa risc cu pirateria laughingSucces

| Intelligence explică (pentru Uratu140):

Merlin ep 14. ce sezon?batting eyelashes

| Uratu140 a răspuns (pentru Intelligence):

Sezonul 5

| SUDSteaua1947 a răspuns:

Nu va mai exista.Arthur a murit, Morgana la fel si la final il arata pe Merlin mergand pe strada in zilele noastre.Asta a fost toata povesteacrying

| marianghigeanu a răspuns (pentru SUDSteaua1947):

Dragonul a zis ca Artur se va intoarce cand va fi nevoie de el

| HinaOnBike a răspuns:

Nu exista.Sez 5 e ultimul.

| Zulzon a răspuns:

Merlin, din cate am auzit eu, s-a terminat. Nu va mai aparea sezonul 6.

| hannsg1 a răspuns:

Inca nu a aparut sezonul 6 din Marlin, producatorii inca se gandesca daca sa il faca sau nu

| Iulia_Andreea_1991 a răspuns:

Da si eu am vazut acelasi lucru ca merlin era batran in zilele noastre cum ar fi. chiar sper sa faca si sezonul 6.

| Gabi_Fotache_1977 a răspuns:

Si cum il pot vedea

| Gabriel_Lucian_1990 a răspuns:

Dati like la pagina merlin2return plus logare... si asta pentru ca sa convingem producatorii ca sa faca si sezonul 6 altfel nu va mai fi ...informatzii facebook la :Merlin - Join if You Want to Bring Merlin Back