| TarjaTurunenFan a întrebat:

A aparut Twlight partea 4?
Il caut HD sau totusi sa se vada bine pe ecran!
Caut si subtitrarea!
Va rog sa imi trimiteti link-ul!
Funda pentru raspunsuri serioase!

5 răspunsuri:
| ๖ClaSSic a răspuns:

Da a aparut uite aici link cu filmul subtitrat (trebuie sa astepti puitn pana se incarca filmul ca se sa vada bine pe ecran) : http://fastupload.rol.ro/video/d5f7be02337d2ba8d5f85badf34d2f04.html

| AndreeaD12 a răspuns:

A aparut doar in cinematografe. nu stiu cand va aparea pe internet.
Funda?happy

| anda96 a răspuns:

Cauta-l pe www-seriale-filmesubtitrate-info. Nu am putut sa iti dau tot linkul ca nu ma lasa dar acolo daca il cauti il gasesti imediat si se vede foarte bine. PS: in loc de liniile alea pui punct. Fundita?