| Fortis a întrebat:

A fost aseara pe antena 1 un film cu zombi... nu am terminat filmul pentru ca am adormit. imi aduc aminte ca erau niste oamei care au supravetui si erau intr-o cladire sigura, un cazino parca

Răspuns Câştigător
| BoYkAn a răspuns:

Se chema dimineata mortii. funda?

2 răspunsuri:
| King18name a răspuns:

Da, Se numeste ''Dimineata mortii'', Ei au stat o perioada in acel cazinou, ( Negrul cu prietena lui insarcinata, care era muscata, s-au ascuns in cazionu, unde trebuia ea sa nasca, el a legat-o de pat, pentru ca ea era infectata si a murit, iar dupa ce s-a transformat a inviat si a nascut un copil tot zombi, dar negru nu a vrut sa ii omoare, dar femeia mai invarsta i-a descoperit si a impuscat-o pe femeia zombi care era legata e pat si intr-un schimb de focuri, a murit si ea si tipul negru, iar copilul a fost omorat de ceilalti cand i-au descoperit. ) intre timp au fost ceva probleme cu curentul, au urmat alte lupte cu acei zombi, Dupa aia au trimis un caine cu mancare la acel om care era pe alt bloc, dar cand a intrat cainele in cladire, au intrat si zombie si... end cu el. laughing, Cei din cazinou au mers intr-un loc din care si-au luat arme, dupa care si-au construit 2 masini blindate cu care vroiau sa ajunga in port, si sa mearga pe o insula cu o barca, dar pe drum o masina a fost distrusa, iar cealalta a ajuns in port, Au scapat doar 4 oameni: Negru ala mare, un baiat cu prietena, si fata de la inceputul filmului. Tipul inteligent nu a mai urcat pe barca deoarece era muscat si a ramas in port.