| AdrianaBacescu a întrebat:

A fost difuzat cu ani in urma un film pe TCM numit How Green Was My Valley. Am citit undeva ca ar fi un film subestimat in ciuda faptului că a câștigat Oscar în bătălia pentru cel mai bun film cu Maltese Falcon si Citizen Kane.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Din perspectica subiectiva a unui critic orice poate fi subestimat sau supraestimat. De exemplu mie nu mi-a placut It sau It 2, si am ras la cat de puierile is incercarile de a te speria dar altii au zis ca mama ce film fain e.