| munteanuionvictor a întrebat:

A fost un film la TVR1 prin anii '95-'96. Se numea "Complotul". Era difuzat la ora 12.00-12.30 noaptea într-o sâmbătă. Niște teroriști luaseră mai mulți ostateci într-o clădire cu mai multe etaje. O femeie blondă de vreo 30 de ani era în clădire și încerca să salveze ostaticii. A fost găsită de unul din teroriști și amenințată, că dacă nu acceptă să facă sex cu el, o să omoare din ostateci. Teroriștii comunicau între ei prin stații de emisie-recepție. Blonda cedează și face sex cu el ca să salveze ostaticii. A stat în poziția capră. Aș vrea să văd și eu filmul și nu știu ce titlu are.

3 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

Cum adică nu stii ce titlu' are când mai sus ai zis ca se cheamă Complotul? E bine ca ai menționat si pozitia, daca ai spune (cu aproximație, macar) cât a durat actul ne-ar fi de folos căutării. laughing)

| Ensiferum a răspuns (pentru BuLaNNNeL):

Dupa raspunsul castigator next google search : actrita principala nude pictures rolling on the floor lol.

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru Ensiferum):

rolling on the floor) cine stie, cunoaste.