| anonim_4396 a întrebat:

A fost un sf cu roboti parca recent la PRO TV si as vrea sa stiu cum se cheama. Nu transformers.

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

La DIGI FILM (vineri, 28 oct) a fost:
Ex Machina (2015)
http://www.imdb.com/video/imdb/vi744337689

http://www.cinemagia.ro/filme/ex-machina-467410/

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Fain filmul, dar nu e ce voiam eu

| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai să îți spun SF-urile care au fost pe Pro TV, în octombrie, poate așa îl descoperi:
After Earth, 2013 (15 oct, Pro Tv), Iron Maiden, 2008 (16 oct, ProTv), Jhonny Mnemonic, 1995 (Pro Cinema, 2 nov) și Transformers (câteva serii)
A mai fost Mega Shark Vs Mecha Shark, film care nu a fost menționat în programul TV. Știu că au fost niște modificări în ziua respectivă.

| Sn4k3 a răspuns:

I Robot
A.I. Artificial Intelligence
War of the Worlds
Daca nu e niciunul dintre astea incearca sa dai mai multe detalii despre film sau sa-ti amintesti cand l-ai vazut.

| anonim_4396 explică (pentru Sn4k3):

Nu e nici unul din alea. E cu soldati si walkers de aia. Nu am vazut filmul am vazut doar o reclama.