| Felys a întrebat:

A mai prins pe cineva febra serialelor coreene, eu pot spune ca de vreo 4 ani ma uit numai la seriale coreene si chinezesti si chiar nu mai am atractie si rabdare sa vad altceva

15 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Eu ma uitam intr-o vreme la un serial coreean, doar pentru ca imi plăceau actorii laughing in rest nu prea ma uit.

| MeForeverAlone a răspuns:

Da, a mai fost lume, eu și tot neamul meu de prieteni... laughing laughing laughing

| Felys explică (pentru MeForeverAlone):

Eu nu am reusit sa molipsesc pe nimeni dar eu nu am lecuire, imi sunt atat de dragi ca visez sa ajung in Coreea in special pe insula Jeju in plimbare macar o data in viata

| MeForeverAlone a răspuns (pentru Felys):

Și mie mi-a trecut febra, dar încă sunt seriale pe car ele aștept cu nerăbdare sau actori pe care îi urmăresc să văd ce drame mai fac.
Și încă ceva, de ce trebuie să visezi să ajungi în Coreea? Nu e ceva imposibil până la urmă... happy
Totuși și mie mi s-ar părea grozav să fiu într-o țară plină de coreeni happy happy happy

| Felys explică (pentru MeForeverAlone):

Nu este imposibil dar din pacate familia mea nu imi impartasesc visele si de una singura nu prea merge sa plec

| MeForeverAlone a răspuns (pentru Felys):

Păi nu acum, când te faci mare
Mergem amândouă laughing

| Felys explică (pentru MeForeverAlone):

Eu sunt deja mare, dar nu-i nimic, mergem

| MeForeverAlone a răspuns (pentru Felys):

Eu nu sunt încă majoră, îmi pare rău happy
Dar te poți împrietenii pe chattango cu o coreeancă sau cu un coreean, ori cu cineva din România care are poze cu actori coreeni la profil, și poate stabiliți ceva împreună happy

| Felys explică (pentru MeForeverAlone):

Sunt o gramada de tipe pe Facebook care discuta despre seriale si muzica coreeana

| MeForeverAlone a răspuns (pentru Felys):

Ok

| aCek1ng a răspuns:

La mine a fost cu serialele turcesti din vina iubitei mele laughing

| Daniel2836 a răspuns:

Bună Felys,
Acum 5-6 ani a fost difuzat ultimul meu serial coreean preferat, se numea Jumong happy!

| Felys explică (pentru Daniel2836):

Daa,cu actorul in rolul principal Song Il-gook, este absolut grozav si sa vezi ce tripleti superbi are, o minune

| VladMaximilian a răspuns:

Nu a mai prins nimeni lol, eu nu ma uit niciodata la chinezi/ japonezi/ coreeni fiindca toti arata la fel si nu ma pasioneaza

| Felys explică (pentru VladMaximilian):

Asa aveam si eu impresia la inceput dar in timp am invatat sa ii deosebesc si nu doar aspectul dar si limba, in realitate sunt foarte diferiti