| wrestlingwm31 a întrebat:

A vazut careva serialul yellowjackets? am vazut 7 episoade e mister mult dar horror nu prea exista, mai tarziu apar si scene mai horror? si 2.american horror story ce sezoane a avut bune? ultimele 2 au fost? anul asta cica se mai scoate un sezon o fi ceva de el?

2 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

M-am uitat pe IMDB la Ahs să îmi amintesc și cele mai bune sezoane ar fi: 3, 7, 8, 1, 4,2.

| Anonimboy111 a răspuns:

American horror story e un serial foarte bun reusit, de cateva luni tot baga episoade noi din sezonul nou in care apare kim kardashian