| FaraNumePls a întrebat:

Cum este serialul American horror story? Am vazut ca are 8 sezoane dar din cate am inteles n-are legatura un sezon cu altul. Ma lamureste cineva?

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Serialul e super, eu am vazut doar primele 5 sezoane... Sezonul 6 am inteles ca n-a fost prea reusit si nu m-am uitat, dar acum ma cam plictisesc si cred ca asta fac in seara asta. Iti pot spune ca nu mi-a placut sezonul 4 si ca mi-a placut foarte mult sezonul 3. Poti sa incepi cu oricare, n-au legatura happy

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ai vazut vreodata vreun serial gen povestiri de cripta? unde fiecare serial avea o poveste diferita,acest serial, fiecare sezon are un subiect total diferit, cu alti actori, eu am vazut primul sezon care il recomand, recomand si supranatural, frati grimm

| Dariuspop2344324 a răspuns:

Fiecare sezon are o poveste diferita.Eu recomand primul sezon Murder house.E fain ca daca nu iti place un sezon poti sa treci la altul fara sa conteze