| DiannaGabrielle a întrebat:

A vazut cineva filmul The Ring? Este interesant adica merita vazut? si daca poate cineva sa imi explice si mie actiunea filmului. Funda celui mai explicit raspuns!

Răspuns Câştigător
| papymeu a răspuns:

Filmul este unul dintre preferatele mele, de precizat este horror... filmul are ca tema o fetita care a murit intr-o fantana, dar care bantuie inca lumea, nefiind primita nici in iad nici in rai laughing astfel se muta o familie noua in apropiere iar fetita incearca sa-i alunge. Filmul este interesant dar ar dura cam 30 min sa scriu tot ce mi s-a parut interesant in el. Cel mai interesant mi s-a parut atunci cand fetita a iesit dintr-un televizor si la omorat pe unul dintre membrii familiei. sper sa merit funda big grin

6 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

E un film foarte buna merita vazut recomand happy

| Lexiiii a răspuns:

Eu am vazut filmu.Si da merita vazut. Uite aici detalii.
http://www.cinemarx.ro/filme/The-Ring-Avertizarea-2431.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmul mi s-a parul superb.
Ambele parti te tin in suspans si au si elemente horror.
Este vorba de o caseta care, dupa ce este vizionata cineva te suna si iti spune ca mori in 7 zile.
Apoi mori foarte ciudat.

Rachel, care a fost matusa unei din victimele care au vizionat caseta incearca din tot posibilul sa rezolve acest caz, happy
sunt multe de povestit, bine ar fi sa-l vizionezi chiar tu love struck
Ti`l recomand happy vizioneaza si trailerul, poate te convinge

| LetyKaty a răspuns:

L-am vazut de 7 ori si e filmul meu preferat.Dar e o jucarie pe langa filmul Drag me to hell.Eu cred ca merita vazut...de preferat cu prietenii, ca singura cred ca vei visa urat.

| Chocoleata a răspuns:

Da eu...este cel mai tare dintre cele mai tari! Nu dau detalii caci stric suspansulMerita vazut dar sa stii ca pe mine nu ma prea speriat dar e frumoasa povestea Sper sa iti placa.

| Limboootsa a răspuns:

Daca iti spunem actiunea filmului care va mai fi "frumusetea" filmului? E filmul meu horror preferat...e foarte tare happy