| alexa_4370 a întrebat:

Hi! fundatongue
Cine poate sa-mi explice si mie ce. s alea fiveuri pe hi5? Este un baiat de care imi place care mi. a dat unul suflete pereche, unu dragut si unul atractie.
Funda celui mai explicit raspuns:*

Răspuns Câştigător
| 1ydy4 a răspuns:

Este un mod prin care cel care il da ii spune celuilalt ce simte...
In cazul tau, baiatul respectiv te considera sufletul lui pereche happy

Fundita? puppy dog eyes

7 răspunsuri:
| miasdbnqwyiudnwqiygu a răspuns:

Adica el te cOnsidera "Suflet Pereche" "Dragutza" "Si poate ar vrea sa aiba o relatie cu tinetongue"

| bebitzu a răspuns:

Sunt niste insigne, insemnari nu stiu cum sa le spun pe care le poti acorda celorlalti. Trebuie tratate ca atare, adica daca acel baiat ti-a dat five cu insemnul dragut, inseamna ca te considera asa, atractie, inseamna ca il atragi intr-un fel sau altul. Cam asta ar fiwinking

| Lollypop a răspuns:

Un five este ca o "imagine mica" care te reprezinta. Le poti alege in functie de persoana care crezi ca o descrie.Baftahappy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar si explica pe hi5 ce sunt ele. Un Five este o metodă amuzantă de a descrie persoana sau relatia ta cu ea.

| claudia_7744 a răspuns:

Pai e ca o nota pe care o primest un fel de melaie diploma. te recunoaste ca fiind sufletul lui pereche ca fiind o pers draguta! sau primesti five-ul ca pe o diploma pentru cea mai draguta. suflet perechewinking

capisci?

hee hee

pupiii:*

| andreeacontesa a răspuns:

Fiveuri hmm sunt ca un fel de cadouri care ti-le dau prieteni adica ce simt ei pentru tinewinking