| mads a întrebat:

A vazut cineva seria Twilight love struck?
Ce parere aveti?

9 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

E superbalove struck vezi ca deseara la 20:00 pe HBO e New Moonhappy

| laura23 a răspuns:

Doamne :X:X sunt obsedata :X am citit si cartile :X
Edward Cullen e febletea mea :X:X il ador
Kristen e o scumpa :X
Partrea rea e ca trebuie sa asteptam pana in noiembrie anul viitor pentru a vedea ultima parte straight face
eu am citit zori de zi si e super :X
avia astept filmul :X

| Myuu a răspuns:

Twilight...nu am cuvinte, o fi el un film "la moda" dar va ramane permanent in inimile celor ce stiu sa il aprecieze. Mie mi se pare super filmul si faptul ca m-am regasit in el.Eu nu stiam ce e "twilight" pana in august 2010, am cautat pe net, m-am uitat la prima parte parca ceva ma atragea sa ma uit si la New Moon si la Eclipse...am cumparat si cartile care sunt super captivante in 2 zile am terminat-o pe prima, citeam pe intuneric cu telefonul in mana.Pentru mine, poate nu si pentru alti, Twilight va ramane cel mai super film love struck love struck love struck

| geolovesedward a răspuns:

Sunt nebuna dupa ele (mai ales dupa edward cullen)si le adoooooooooooorrrrrrrrrrrrrrr daca vrei sa ti le dau pe toate 3 dvdrip contacteazama

| AlinnutSsa a răspuns:

; xxx E super; xx

le-am vazut [ cele 3 pana acum]

; xx le adoul; xx

imi plk la nebunie; xx :*

funda? puppy dog eyes

| LoveIsTheAnswer a răspuns:

Doamneeee deci o adooor, daca nu am urmarit-o de vreo 4 ori incontinuu si tot nu ma satur de ea, deci e prea taree, o ador pe Kristen Stewart si pe Robert Patisson :X:X:X:X

| deny_3888 a răspuns:

Este superba! Sunt cele mai tari filme pe care le-am vazut! le ador :X. Astept cu nerabdare urmatorul film! Aceste filme nu pot fi egalate :X:X:X:X:X

| Yuki156 a răspuns:

Sunt cele mai tari filme pe care le-am vazut vreo data.
Sunt fanul nr 1

| MskOne a răspuns:

Incearca si True Blood e foarte captivant actiunea e mult mai bine desfasurata ca in twilight happy