| andrey245245245 a întrebat:

Ce parere aveti despre seria Twilight?

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

O porcarie penibila cu o interpretare la fel de proasta

Răspuns utilizator avertizat
| andrey245245245 explică (pentru Adry05):

Nu sunt de acord cu tine, daca si seria twilight e o porcarie, atunci nu prea ai gusturi bune.
Si daca este asa o porcarie atunci de ce este asa popular!? laughing))

| Adry05 a răspuns (pentru andrey245245245):

Ma abtin efectiv ca esti prea prost sa merite macar sa-mi pierd timpul sa-ti dau vreun argument de ce venerezi o prostie mai mare decat tine

| Mayar a răspuns:

Mie mi-a placut foarte mult cum aratau actorii - machiajul, discrepanta dintre culoarea parului si culoarea pielii, chiar aratau ca niste vampiri, lucru ce pana acum nu a mai fost manuit cu o asemenea maiestrie in niciun alt film cu vampiri!

| andrey245245245 explică (pentru Mayar):

Adevarat!

| Mayar a răspuns (pentru andrey245245245):

Dar tu ce parere ai?

| RAY a răspuns:

Eu l am vazut pentru ca sunt fan filme de groaza, categoric nu e film de groaza, e un film romantic, ce sa spun ca fan de filme de groaza ca au gresit categoria, despre film ce sa spun sunt basme, povesti, mai mult parodia mi-a placut

| ForeverAlone97 a răspuns:

Porcarie maxima

| Justme1997 a răspuns:

Comerciala, plictisitoare

| RefikaGorecki a răspuns:

Seria Twillight e impresionant de frumoasa.Are un început si un final.E super frumos merita vazut, mie sincer mi-a plăcut foarte mult!

| andrey245245245 explică (pentru RefikaGorecki):

Pacat ca nu au mai continuat crying
In. zori de zi partea 2, Alice are o viziune cu Renesme si Jacob pe care îi arata ca vor fii impreuna, as fi vrut sa vad cum ajung impreuna.