| qwerty1234 a întrebat:

A vazut cineva "The Hobbit" la cinema? Daca l-a vazut cineva sa-mi spuna ce parere are despre film, a intrecut asteptarile sau nu? Se ridica la nivelul fratelui sau "the lord of the rings"?

2 răspunsuri:
| Userses a răspuns:

L-am vazut. Parerea mea e ca a atins ce si-a propus. L-as mai vedea de n-spe ori big grin
N-ai cum sa compari Hobbit cu LotR daca te referi la nivel. E alta poveste, una ceva mai modesta, dar prezentata impecabil, cu mare finete.

| magiktiesto a răspuns:

Eu nu am vazut inca,, The hobbit,, dar am vazut the lord of the rings toate cele 3 parti si m-a impresionat extrem de mult.