| anonim_4396 a întrebat:

A văzut cineva The Human Centipede toate cele 3 părți?
Dacă da, cum vi s-au părut?

Răspuns Câştigător
| BBJHHRUGs a răspuns:

Filmul e intr-adevar scarbos, dar punctul forte e pus pe morala acestui film care consta in faptul ca in lumea asta exista tot felul de persoane bolnave psihic care ar fi in stare sa te rapeasca pentru a isi satisface propiile fantezii sau fetisuri cu tine, mai exact sa nu intri la un strain in casa ca nu stii ce ii poate piela, oricat de dragut pare ar fi acesta cu tine chiar sub un zambet fals sau falsa compatimire ca nu stii in ce situatie poti sa ajungi. Au fost cazuri reale pe tema asta.

6 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Grotesc

| johnnny123 a răspuns:

Nu l-am vazut, dar am auzit suficient despre el incat sa-mi dau seama ca niciun om intreg la minte nu l-ar putea gasi altfel decat absolut gretos si nu ar putea simti altceva decat repulsie privindu-l.

Nici macar nu stiam ca sunt 3 parti. Se pare ca procentul de dezaxati este mai mare decat credeam.

| mentholinks a răspuns:

Penal.

| Nemessys a răspuns:

De tot rahatul și gretos

| silentnoise9 a răspuns:

Din intrebarea ta am aflat pentru prima oara de aceste "capodopere". A fost mai mult decat suficient sa citesc doar cateva randuri, ce descriau continutul seriei asteia de filme, ca sa ma apuce direct scarba si groaza.
Nici nu vreau macar sa indraznesc sa ma uit la vreuna din astea 3 parti. sad

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Da,pai ce sa iti spun, mi-a fost suficienta prima parte, nici macar nu l-am urmarit pana la sfarsit, pentru ca nu am rezistat, efectiv m-a scarbit.