| Clorox a întrebat:

Salutare, ce este The Human Centipede? Am vazut trailerele...
S-a uitat cineva la el? Cum este?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Care e faza cu el? se ia mai multe persoane si se formeaza un mecanism un fel de mate facute din oamenii,un om sta in spatele altuia cu gura in fundul lui si logic ca cand face lipsa mare ala inghite asta si tot asa imagineazati ca era o coada mare e un film extrem de scarbos, multi mor si pe buna dreptate rahatul e plin de microbi, virusi, numai ai aer, nici numi pot imagina

8 răspunsuri:
| MCRgurl a răspuns:

Sincer partea a 2-a mi se pare mai..interesanta sa zic asa.Primul nu e nici horror nici dramatic nici nimic.Este pur si simplu extrem de scarbos.Al doilea parca tinde putin mai mult spre horror.Iar al 3-lea este cea mai mare prostie pe care am vazut-o vreodata.

| RAY a răspuns:

Un film scarbos, fara sens, nu stiu cum a putut sa se faca asa film

| Clorox explică (pentru RAY):

Mie mi se pare interesant.

| faramatania a răspuns:

O serie dezgustătoare, respingătoate.Bine că s-a încheiat. Povestea din primul film, continuă în al 2-lea, iar în al 3-lea și ultimul,se dezlănțuie so much și mai bolnavă,dar are și prinde o tentă distractivă, ușor amuzantă, până la urmă sau deja m-am obișnuit eu cu nonsensul, tocmai când această faimoasă trilogie s-a terminat.În concluzie, trebuie să-l vezi, din trailere e într-adevăr cam greu să-ți dai seama ce vrea să fie, iar de povestit despre...acel uman sausage de la faza short până la actul final, atât de revoluționar, nu e o idee tocmai grozavă și, trecând și peste asta, eu îți urez vizionare plăcută.

| Clorox explică (pentru faramatania):

Multumesc laughing

| faramatania a răspuns (pentru Clorox):

Cu plăcere laughing.

| mentholinks a răspuns:

Plictisitor.

| nugasescusernameliber a răspuns:

Filme facute de oameni dereglati, gen a serbian movie. M-am uitat la primul doar fiindca era "interzis", doar comentarii socante, stii cum e, tot aia vrei ce nu se poate. Tot filmul am stat cu un junghi in stomac, urmatoarele le-am oprit dupa 5-10 minute fiindca era mult prea mult.