| Teodoragnis a întrebat:

Cine a vazut The Human Centipede? Cum vi s-a parut? Eu sincer nu cred ca am mai vazut un film atat de sadic si de dur...

Răspuns Câştigător
| ioana181 a răspuns:

Desi am vazut trailer-ul inainte sa vad filmul si stiam ca pana la urma ii va "uni", chiar speram sa scape fata aia... dar tot a prins-o. La unele scene chiar am ramas socata si scarbita numai gandindu-ma ca oamenii aia nu se puteau dezlipi...ingrozitor. Si finalul cam trist, cum a ramas cea de la mijloc in viata si cu un mort la gura si altul la fund laughing.

3 răspunsuri:
| ♥«βﻻαη©α»♥ ← ツ a răspuns:

Pai am auzit ca "The Human Centripede" este cel mai socant film de groaza.:-s Citeste si tu pe acest link : http://stirileprotv.ro/......ailer.html :P

Răspuns utilizator avertizat
| Symona91 a răspuns:

Eu am vazut un trailer si sincer.nu m-a facut atat de curioasa incat sa il vizionez big grin numai ideea de la care porneste :-&