| ddcdennis a întrebat:

Acum 2-3 ani am vazut un film rusesc, in care un militar/fost militar a incercat si a reusit sa recupereze o femeie englezoaica(ori americanca) din mana unor rapitori (ceceni/ caucazieni). Va rog, daca va suna cunoscuta descrierea, sa-mi spuneti numele filmului. Dau o fundita din aceea, va multumesc.

4 răspunsuri:
| zicu20 a răspuns:

Mai multe filme aici www.dvideo.ro

| NexusHELPER a răspuns:

Cumva militarul era casatorit cu acea femeie?
daca da, se numea „Sotii de militari"
Dai funda?

| ddcdennis explică:

Multumesc, nu.Militarul nu era casatorit cu femeia, dar o cauta impreuna cu sotul ei. Nu este serialul ''sotii de militari''...

| ddcdennis explică:

Am gasit in sfarsit filmul, se numeste voyna(war), si este din 2002, in schimb nu pot gasi o subtitrare a filmului in lb. romana. daca stiti unde as putea gasi, as fi recunoscator, multumesc.