| Dreamgirl1832828 a întrebat:

Acum cam 8 ani era pe Minimax un desen cu niste creaturi micute si galbene care erau in cautarea unei lumii, un fel de paradis pentru ei, in care sa traiasca. Isi mai aduce cineva aminte cum se numea desenul? Va rog foarte mult sa ma ajutati pentru ca acest desen mi-a facut copilaria mai frumoasa

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Era serial? Cum arătau acele micuțe creaturi (poate ai un model). Te întreb fiindcă s-ar putea să le văd și să nu le recunosc în imagini.

| protozoidzZOOM a răspuns:

Imi aduc aminte de el dar nici eu nu stiu sadl am cautat foarte mult dar tot nu am dat de el