| razvan119 a întrebat:

Acum cativa ani am vazut un film, dar nu stiu cum se numeste.Era o gasca de adolescenti, care in drumul lor cu masina au calcat un om. L-au aruncat in apa, iar el s-a intors sa-i omoare pe toti.

6 răspunsuri:
| Dyana_2608 a răspuns:

Filmul se numeste I know what tou did last summer. Cred ca despre acela este vorba

| alexxa a răspuns:

I know what you did last sumer cred ca este filmul despre care vorbesti tu happy

| さいゆき a răspuns:

Cred ca e vorba despre Scary Movie 1 insa nu sunt sigura

| Iony_5207 a răspuns:

A fost vara trecuta pe Antena 1. Atunci l-am vazut pentru prima oara! Filmul se numeste: "I know what you did last summer" si il poti vedea aici: http://SPAM/horror/764-i-know-what-you-did-last-summer.html!
Vizionare placuta!
Funda? :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am vazut filmu dar habar nu am cum ii zice sorrysad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ce ai facut vara trecuta. I know what you did last summer