| adonix a întrebat:

Acum vreo 30 ani am văzut un serial cu cu unii care au supraviețuit la un postapocaliptic.
Mi-a plăcut mult.
Mă poate ajuta cineva cu ceva titluri.

10 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Mai multe detalii nu ne poti da, sunt 1000 de filme si destule seriale care au aceasta tema postapocaliptica, zombie si alte elemente specifice!

| Simpatic a răspuns:

Ai aici o lista cu cam toate serialele noi si vechi ce au ca si tema ceea ce ai zis post-apocalipsa

https://www.imdb.com/......rch/title/

| adonix explică (pentru Simpatic):

Mulțumesc

| Simpatic a răspuns (pentru adonix):

Nu ai pentru ce!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Crezi ca stie cineva ce a fost acum 30 de ani? Multi numai tin minte ce a fost ieri sau luna trecuta sau acum un an, slabe șanse sa il gasesti.

| Lupică27 a răspuns:

Jericho fratelo? serialul ala care a fost neterminat si parca are doua sezoane?
https://www.youtube.com/watch?v=LAZOyEp6lng

| trophin a răspuns:

Ai 30 de ani si vrei titluri? imdb ****

| Lupică27 a răspuns (pentru trophin):

Asa ai citit tu? a zis ca a vazut acum 30 de ani filmul respectiv!

| trophin a răspuns (pentru Lupică27):

Am citi gresit acum 30 de ani... la misto

| SetExpertul a răspuns:

Pierdut in Galati, Apocalipsa La Galati, Galatarea