| Sorina145 a întrebat:

Am abonament Premium Netflix de 12 euro cu 4 canale de difuzare simultan si caut o a 4-a persoana. Costul e de 3 euro/luna. Calitate video optimă, în Ultra HD (4K) și HDR. Cine doreste? happy

6 răspunsuri:
| AndreiBistriteanu a răspuns:

Nu se mai practica trebuie sa locuiti la aceeasi adresa, o sa functioneze doar o saptamana pana se prind ca aveti ip-uri diferite.

| relian a răspuns (pentru AndreiBistriteanu):

Si daca eu am laptop, ma duc la vecinu, ma duc la sti si eu ce bar, club unde este internet si ma conectez acolo, ce faci?

Asa ca merge, mai ales daca are ce spune. Uite cunosc eu pe cineva 2 surori, stau la 20 km una de alta, folosesc ambele Netflix, platete doar una din ele.Asta acum, nu in trecut.

De aia ai canalele alea sau ce spune omu, pentru dispozitive mobile, in caz ca te duci de acasa militar, si vrei sa vezi fix pix sau cum mai se numeste laughing

| Sorina145 explică (pentru AndreiBistriteanu):

Am de 1 an de zile abonamentul. Il impart cu o persoana care sta in Irlanda si una care sta in alt oras din Ro.

| Sorina145 explică (pentru AndreiBistriteanu):

Recent a plecat un membru si trebuie sa gasim inlocuitor

| AndreiBistriteanu a răspuns (pentru relian):

Razi ca prostul.Am dat parola la doi vecini de mai bine de 2 ani si de vreo 2 luni le tot cere un cod de verificare.Le-am trimis codul in mai putin de 15 min cum cerea pe site A mai mers ceva timp si acum le-a fost restrictionat accesul.La mine functioneaza fara probleme.Si mai am colegi care au intampinat aceleasi probleme.
Oricum cele mai penibile postari de pe TPU sunt ale tale.Ma face sa cred ca nu esti prea istet.

| andreeadeea2914 a răspuns:

Mai este valabila oferta?