| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca vineri mai apare un nou ep din the vampire diaries, e adevarat?

Răspuns Câştigător
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Da,si e ultimul episod din acest sezon.

6 răspunsuri:
| Lynnaedsalvatore a răspuns:

Da. Ultimul din acest sezon, ep 22 sez 2. Sezonul 3 apare in Septembrie.

| NoMusicNoLife a răspuns:

Da, e adevarat, dar din pacate acela va fi ultimul episod din sezonul 2 sad.

Bine macar ca o sa fie si sezonul 3 :X:X:X

Prin septembrie \m/

| elenaai a răspuns:

D e adevarat va aparea acum pe 13 mai si se numeste As I lay dying.am vazut si promoul. sper sa nu moara Damon, totusi e un personaj principal. Episodul asta o sa fie ultimul din sezonul 2 dupa care vom astepta pana in septembrie ep. din sezonul3.

| andreea123deea a răspuns:

Da este adevarat. Acesta este ultimul episod din sezonul 2.

| euanonim16 a răspuns:

Sigur apare pe 13 mai adica vineri. De-a bia astept sa-l vad! happy love struck love struck

| BebeClown a răspuns:

Da!love struck
Ultimul din sezonul asta!:d