| MaNDwN a întrebat:

Am auzit de o anumita ´´ a treia serie de Naruto´´ este adevarata faza asta sau e o minciuna?

6 răspunsuri:
| mimi2000mimi a răspuns:

Adica shipuden?

| dragon3 a răspuns:

Mia-m amintit ii spune Akkippuden

| dragon3 a răspuns:

Ii spune Akkippuden iar in seria a treia din naruto sakura se indragosteste de naruto iar naruto devine jounin iar al 6 -lea hokage va fi kakashi iar al 7 -lea va fi naruto

| MaNDwN explică (pentru dragon3):

Hmmm mi-ar placea sa se indragosteasca naruto de hinata si sa o lase pe sakura in pace laughing

| AceOfSpades a răspuns:

Si eu am auzit. Achippuden parca [sau cum se scrie]. Eu una cred ca apare, nu stiu sigur. Adica de ce nu? XD. Am mai citit si ca o sa fie cu ei adulti si copilul lui Naruto thinking

| MaNDwN explică (pentru AceOfSpades):

Aiaiii asa am auzit si eu. ai de viata mea. abia astept. :X :X :X. dar poate totusi e o minciuna. dar as fi fffff entuziasmat sa apara... :
:X