| ReignForest a întrebat:

Am descărcat un serial de pe net(nu am găsit online), am și subtitrarea doar că bs player(am m-ai încercat cu un alt player) bagă subtitrarea altfel.De exemplu subtitrarea apare înainte ca personajele de acolo să vorbească(se traduce o frază și apoi când acel personaj zice ceva nu mai apare subtitrarea deoarece s-a tradus înainte)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este de la subtitrare ca are alt fps ca filmul,.Cel mai usor e sa descarci alta subtitrare sau sincronizeaza manual in BS player dai pe Subtitle-> subtitle properties -> subtitle time correction + sau - Pana rezolvi

2 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

VLC e mult mai bun decat BS, din toate punctele de vedere,.
Insa problema vine de la subtitrare.
In VLC e destul de usor de sincronizat, totul se face prin cateva incercari, trebuie urmarit timpul cand se vorbeste ceva, si cand apare respectiva replica pe ecran.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca vlc