| ioanamonica a întrebat:

Dau funda! am filmul spidermen si in acelasi folder am si subtitrarea la el. Cand dau sa mi se deschida filmu' prin windows media player nu imi deschide si subtitrarea la el. Cum imi pot baga subtitrarea in windows media player? mentionez ca am si incercat sa trag subtitrarea pe film si tot nu mi-a aparut.

Răspuns Câştigător
| mihai3 a răspuns:

Pai cel mai usor e sa redenumesti subtitrarea exact cum se numeste filmul de exemplu SpidermanMovie.avi si SpidermanMovie.sub

2 răspunsuri:
| mimikafrumusika a răspuns:

Eu pentru filme folosesc winapm.Deschizi filmul cu el, tragi folderul cu subtitrarea si gata.Mai demult incercasem si eu cu windows media player si nu mi a mers nicicum.

| talex998 a răspuns:

Descarci vlc media player dai la video sus dupa aia la subtitles si dai open file si alegi fisierul cu subtitrarea funda