| ContDOARdeINTREBARI a întrebat:

Deci, eu downloadez de exemplu Scary Movie 2 si iau subtitrarea si bag filmul pe stick si il pun pe laptop pe laptop de exemplu il deschid cu Gom Player, iar subtitrarea apare cu 15 secunde inainte ca omu din film sa vorbeasca, am deschis si cu Bsplayer si tot la fel, ori o fi subtitrarea proasta ori este de vina programul cu care l'am deschis pareri?

Răspuns Câştigător
| winter a răspuns:

Subtitrarea este buna dar trebuie sa o alegi pe cea care ti se potriveste.intra pe regielive si ai acolo o gramada de subtitrari.un sfat este sa te uiti ce denumire are filmul tau ex: scary movie 2 207-axxo si sa cauti pe regielive exact denumirea asta.subtitrarea este una si aceeasi dar sunt facute unele sa mearga inainte altele in urma. daca nu incearcale pe toate, poate una o sa se potriveasca

4 răspunsuri:
| CorontzGurGurul a răspuns:

Cu bsplayer (si free) poti seta decalajul subtitrarii inainte sau inapoi cu sagetile de la tastatura, stanga-dreapta. Bafta

| DexterKill a răspuns:

Subtitrarea e proasta...

| eu1893 a răspuns:

Titrarea este defazata. Vezi cu cati frames per sec ruleaza filmul si apoi cauta o titrare apropiata de acea valoare happy Funda

| lebocow a răspuns:

Incearca bsplayer pro e mult mai bun decat bsplayer free