| BobiTheBoi a întrebat:

Am gasit acest video https://www.youtube.com/watch?v=cHue2Ztoqmo
Deci, exista un film naruto in care se petrece asta? Stiu ca erau cateva dar nu am atentat sa ma uit ca nu am prea avut timp, desi stiu ca nu s-a intamplat pentru ca am vazut toata seria Naruto si toate episoadele aparute din Naruto shippuden, deci, este un film sau vor sa faca o serie pe viitor? Pentru ca mi se parea doar mult prea bine facut ca sa fie un fanmade video.Scuzati categoria, funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ala e Boruto, fiul lui Naruto, urmatorul film din seria Naruto. Boruto - Naruto the movie parca se numeste

| BobiTheBoi explică (pentru anonim_4396):

Deci, nu are legatura cu celelalte filme sau cu seria?

| anonim_4396 a răspuns (pentru BobiTheBoi):

Iti dai seama ca are legatura. e o continuare la filmele cu Naruto, gen Naruto the last.