| OoOAlexandruOoO a întrebat:

Salutare TPU aceasta intrebare e mai mult pentru cei care urmaresc Naruto Shippuden am gasit acum cateva zile acest video pe youtube http://www.youtube.com/watch?v=F6mSdpMJCdc si vroiam sa stiu daca are legatura cu vreun film sau ceva:)

2 răspunsuri:
| criss7784 a răspuns:

Acest video nu are nici o legatura cu vreun film sau seria Naruto/ Naruto Shippuden.Adica nu se intampla asa ceva. Videoclipul asta probabile facut de niste fani Naruto care iubesc acest animeu si vor si eu sa faca ceva dar nu este ceva real care sa se fi intamplat prin vreun film sau episod, e ceva creat de ei