| Ryuuzuka a întrebat:

Am inceput sa ma uit si eu la" Naruto" big grin si ma intreb...Ce cupluri se vor forma? Naruto va fi cu Sakura /Hinata sau posibil ramane singur?sad Si care va fi mai puternic Sasuke sau Naruto...iar Naruto va deveni al 5-lea Hokage pan` la urma?; s

7 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

Nu e nimic sigur. Anime-ul nu s-a terminat. Dupa seria originala Naruto urmeaza Naruto Shippuden (incomplet) si dupa aia Naruto Akippuden se pare, care continua. Pentru moment uita-te la anime, dar daca nu vrei sa astepti episoadele care inca mai apar din Shippuden, anime-ul este adaptat dupa manga, asa ca manga e mai departe in poveste.

| criss7784 a răspuns:

Eu sunt la zi cu episoadele si cu manga.Nu se va forma nici un cuplu.Autorul Masashi Kishimoto ca acest animeu nu va fi unul romantic/de dragoste.Din punctul meu de Naruto este mai puternic, iar daca naruto va deveni hokage nu se stie singurul care stie este Masashi Kishimoto care a zis in interviul de la Jump Festa anul trecut ca sfarsitul este deja determinat si ca nu are de gand sa se razgandeasca in vreun fel.
Sper ca te-am ajutat. Urmareste naruto in continuare pentru ca este un animeu foarte frumos cu multa actiune si. ii super.Mai vorbim

| yoelee a răspuns:

Inca nu e niciun cuplu in Naruto.Totusi creatorul animeului a declarat intr-un interviu ca va fi un cuplu dar nu a spus care. Povestea inca nu s-a terminat asa ca nimic nu e sigur.

| StereoWolf a răspuns:

Nu se va forma nici un cuplu si sasuke va fi mai puternic, iar naruto nu va deveni hokage. as putea sa-ti povestesc multe pentru ca am vazut toate episoadele. dupa ce termini cu naruto iti recomand sa treci la naruto shippuden (aici naruto are 16 ani fata de 12 sau cati avea in prima serie)

| Jachy a răspuns:

Al 6 lae hokage. tsunade e al cincilea iar tatal lui naruto a fost al 4 lea

| Jachy a răspuns:

Eu cred ca va fi naruhina si sasusaku dar il urasc pe sasuke si pe iubita lui ninja medic.naruto cred iar sasuke va cauta prilej sa se razbune pe el dar nu va reusi.naruto vs. sasuke dar cred ca naruto va castiga lupta si va fi cu hinata. funda