| oanamari333 a întrebat:

Am mare nevoie sa ma ajutati cu serialul h2o sezon 3. As dori sa-mi lasati ultimul episod daca se poate sezon 3! Is foarte curioasa ce se intamplaaa stiu prin esaje dar as dori videoo in romana! Va rog ajutati-ma dau funda!

1 răspuns:
| Dєєa a răspuns:

Http://www.desene-animate-online.net/seriale-tv/ dai la -Cauta- si scrii acolo.

Eu l-am urmarit.
Am sa fiu scurta si la obiect.
1. Da, intr-adevar, Lewis ii face o surpriza lui Cleo, venind pe neasteptate in ziua absolvirii.
2.Nu,Rikki si Zane nu raman impreuna.
3.Bella isi dezvaluie sentimentele pentru Will, iar amandoi sunt fericiti.
4.Sofie a fost atunci pe insula Mako sa faca cercetari in legatura cu roca aceea impreuna cu Rian si Zane. Will a venit si le-a spus sa plece.Au plecat impreuna in timp ce fetele au distrus cu puterile lor meteoritul care venea spre Mako.

Sper ca primesc fundă!