| DanaDaniellllla a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Caut un film de prin anii 2000, unde actriță în rolul principal ucide, din greșeală (gen îl electrocutează etc), mai multe personaje și le ascunde prin casă (gen frigider). Filmul este o comedie neagră super amuzantă

5 răspunsuri:
| DanaDaniellllla explică (pentru floresdemayo):

Merci, doar că am uitat să menționez că este film asiatic.

| floresdemayo a răspuns (pentru DanaDaniellllla):

Păi, de ce ai uitat?;)

Eu nu l-am vizionat, dacă zici că e asiatic. Unul korean s-ar potrivi descrierii tale:
Dal-kom, sal-beol-han yeon-in (2006)
http://www.imdb.com/title/tt0788052/

| DanaDaniellllla explică (pentru floresdemayo):

Să îți de-a Dumnezeu sănătate și sper să reușești să găsești în viața tot ceea ce cauți. Nu ai ideea cat l-am căutat! Merci fain

| floresdemayo a răspuns (pentru DanaDaniellllla):

Multumesc. Și ție la fel! :*