| yvaine a întrebat:

Caut numele unui film, insa nu imi amintesc prea multe din film.
Este o comedie din anii '90-2000, despre un tanar care ia masina tatalui/bunicului(sau ceva asemanator), dar pe drum o loveste si trebuie sa o repare. Mai era inca un tanar sau doi cu el si ei trebuie sa gaseasca o modalitate sa o repare si sa o duca inapoi acasa.
O comedie destul de amuzanta.
Stie cineva cum s-ar putea numi acest film?

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Poate e Sex Drive, dar acesta e mai nou (2008)

| yvaine explică:

Din pacate nu este nici Dude, Where's My Car? nici The hangover 3(e mai vechi).
Imi amintesc ca lovesc masina(parca ii lovesc unii pe ei) si trebuie sa o repare si sa ajunga apoi cu ea acasa.

| Rgf_Florian_1994 a răspuns:

Salut...the hangover 3 ( marea mahmureala) ..nu stiu sigur daca la acesta te referi tu...dar eu l-a vazut si se intampla ce zici u in descriere.happy