| PrincessSophie a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor, incerc sa gasesc un film si nu reusesc. Filmul e despre o mama singura, care are un baietel de 5-6 ani, aproximativ, iar acesta doarme tot timpul cu un calut de lemn de care e agatat o ata. Apoi, copilul moare intr-o noapte din cauza faptului ca ii s-a infasurat ata de la jucarie dupa gat, iar a doua zi mama sparge jucaria cu un topor. Ultima data am vazut filmul difuzat prin 1996 pe Pro Tv. Stie cumva cineva despre ce film e vorba? Multumesc frumos.

Răspuns Câştigător
| SuperMagicSmile a răspuns:

Din cate am gasit pe net(si am cautat filmul asta o gramada de timp, parca ma bantuia scena aia cu calutul:)) ) filmul se numeste Reunion, si este din `94
http://www.imdb.com/title/tt0110981/

1 răspuns:
| BoboRader a răspuns:

Fii atent intra pe filme hd online si cauta la aventuri... si acolo vei gasi filmul iti spun cu siguranta Bafta