| ƒeeℓ a întrebat:

Buna!
Va rog frumos spuneti-mi si mie cum se numea un film...
A fost difuzat pe HBO in urma cu un an si era vorba despre o familie fericita formata din doi parinti si tot atatia copii,un baietel si sora lui mai mare.
De ceva timp mama simtea un junghi la unul dintre sani, iar dupa un control indelungat a aflat ca are cancer intr-o stare mai avansata...
A facut chimioterapie o vreme si isi facuse cateva prietene care au murit din cauza cruntei boli.
De cand se imbolnavise, ea isi petrecea timpul in spitale, fetita ei suplinind-o incercand sa aiba grija de fratiorul ei si de treburile gospodaresti.
La cativa ani, mama lor murise totul parca prabusindu-se...
Vreau sa gasesc filmul insa am uitat cum se numea...
Ofer

1 răspuns:
| sMariia a răspuns:

Sincer nu stiu cum se numeste dar stiu un film aproape identic si iti sugerez sa te uiti :Viata pentru sora mea. Sunt foarte atrasa de bolile de genul asta.