| UnleashedPsycho a întrebat:

Am nevoie de un serial de comedie bun. Am văzut Community, How I met your mother, Friends, Coupling, The Big Bang Theory, The IT Crowd, The Inbetweeners, Californication.
Nu obişnuiesc să întreb, dar am încercat să mă uit la Modern Family, Arrested Development şi alte câteva puţin mai vechi şi mi s-au părut oribile şi cu glume seci.
Mulţumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Blue Mountain State, Awkward, Weeds, Two And A Half Men, Girls

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa vizionezi "The Nanny" si "M.A.S.H."

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Finding Carter, nu este 100% comedie dar cam asta cauti dupa ce gen de seriale urmaresti.

| UnleashedPsycho explică (pentru anonim_4396):

Puţin întârziat răspunsul, dar mulţumesc, mi-a prins bine.

| SnowWw a răspuns:

A few best man, A Thousand Words, foarte tari filmele

| SnowWw a răspuns:

A scuze vroiai un serial..pai Doi barbati si jumatate