| AlexandraC1234 a întrebat:

Am o imagine cu un barbat si o femeie in pat, iar femeia il intreaba:"La ce te gandesti?" la care el raspunde:"La bani". Va rog daca stie cineva din ce film face parte sa-mi spuna si mie.Multumesc anticipatbig grin

3 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Nu stiu filmul, dar poate de aici il stie, insa e cam greu sa-ti dai seama doar din 2 replici, cel mai bine este sa pui poza undeva, si sa ne lasi link-ul sa vedem personajele, doar asa cineva care a vizionat filmul le v-a recunoaste si-ti v-a spune numele lui.

| floresdemayo a răspuns (pentru AlexandraC1234):

Dragoste si alte dependențe (Love and Other Drugs), 2010
Cu Judy Greer, Anne Hathaway și Jake Gyllenhaal

http://www.imdb.com/video/imdb/vi2329347609/