| Inejbrekker a întrebat:

Vazusem un film pe Diva, in 2019, doar ca nu am vazut mare lucru, doar începutul, si ma gandeam ca poate, poate cineva l-a vazut si stie despee ce film vorbesc ca sa-mi spuna si mie numele filmului. Stiu ca era un barbat care avea o bibliotecă mare si voia sa vanda toate cartile si angajase o femeie ca sa le sorteze si sa ii zica care ar fi preturile, femeia gaseste printre carti o scrisoare sau un bilet, nu mai stiu exact ce de la sotia ori fosta sotie a bărbatului. Nu am vazut mai încolo. Sper ca stie cineva filmul. Nu știu de ce m-am gandit la el atat. E pisibil sa fie de Craciun filmul. Nu mai stiu...

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă e film de sărbători, îmi amintesc doar de Biletul de Crăciun/The Christmas Note (2015)
https://www.imdb.com/title/tt5062804/

Voi salva la favorite postarea ta, și dacă găsesc filmul, voi reveni.

| Inejbrekker explică (pentru floresdemayo):

Ok atunci, multumesc foarte mult!? Chiar am stat mult sa caut... o sa caut di eu in continuare!