| Arthiom a întrebat:

Imi aduc aminte ca acum 3 ani am vazut la protv un film. Actiunea se petrecea in Rusia, un nene(zic asa ca nu stiu cum il chema sau cu ce se ocupa) venise cu o echipa sa investigheze nu stiu ce activitati ciudate sau niste legende in legatura cu niste tunele subterane despre care se spunea ca ar fi dus in lumea de dincolo (sau ceva de genul). In Rusia ii astepta o alta echipa din care facea parte o femeie pe nume Liuba, de care actorul principal se indragosteste. Mai stiu ca prin tunelele alea erau ori niste copii ori niste fantome de copii impreuna cu o maica stareta care avea rolul sa ii protejeze si chestii. Stie cineva cum se chema?

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Devil's Pass?

| Arthiom explică (pentru Sn4k3):

Nu, nu e asta, dar devil's pass e totusi un film foaarte interesant.