| vreauTotulSauNimic a întrebat:

Am o intrebare pentru toate fetele care se uita la filme indiene mai ales seriale. Imi puteti spune vreun serial indian care va incepe in curand? As vrea sa stiu canalul si numele serialului...

Răspuns Câştigător
| Cristina_1417 a răspuns:

House Full ii film inian nou :X
ssincer nu stiu cand apare la tv sad

3 răspunsuri:
| Mandark a răspuns:

Un serial indian super fain care a fost difuzat pe prima tv este intalnirea inimilor il poti urmari aici : ailymotion.com/user/DMGro/11?tabs_selected=member ai toate episoadele in romana happy viz placuta

| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Din pacate nu am auzit de niciun film nou, dar te poti uita pe National de la 17:30 la"Zarra" sau de la 19:15 la "Triunghiul iubirii" niste filme foarte triste care te vor tine in suspanssad

| Cristina_1417 a răspuns:

Indian*