| YooCata a întrebat:

Am o mica problema cu subtitrailela filme...
Atasewz subtitrarea dar iea merge ori mai repede ori mai tarziu...am incercat sa o reglez din BS Player dar dot nu am reusit s-o fac cum trebuie...crei problema? + vreau un site pentru subtitrare la fast and furious 1-5

Răspuns Câştigător
| MaDdRoG a răspuns:

Da se poate incearca altu da incearca sa gasesti cu subtitrare cu tot ca daca il iei fara e mai greu de asit una care se potriveste perfect

2 răspunsuri:
| MaDdRoG a răspuns:

Nu e buna subtitrarea... ia alta care merge incearca google gasesti destule.sau uita-te la el online cu subtitrare daca vrei neaparat sa-l vezi.Sau ia filmu din nou de pe un site bun da vezi sa gasesti si subtitrare(fillelist sau issohunt)

| YooCata explică (pentru MaDdRoG):

Pai am incercat mai multe subtitrari si la fel... poate sa fie si de vina si filmul?

| MaDdRoG a răspuns (pentru YooCata):

Da se poate incearca altu da incearca sa gasesti cu subtitrare cu tot ca daca il iei fara e mai greu de asit una care se potriveste perfect