| Masteruuuz a întrebat:

De ce majoritatea oamenilor vor ca Bella din Twilight vor sa fie cu Edward! Eu unul il vad pe Jacob de 2000 X mai bun ca Edward! Voi cu cine ati vrea sa fie Bella?

14 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Of, of, of acesta este doar un film nu este real! Daca asta este scris in scenariu ca Bella sa fie cu Edward ce vrei mai mult? Daca nu-ti place nu te mai uita la acest film. Daca tu il preferi pe Jacob degeaba, poti prefera multi din filme dar n-o sa se inatmple ce o sa vrei tu. Acceptati scenariul filmului si tot ce se intampla in el voi nu veti schimba asta niciodata daca asa este scris in film!
Deci daca ar fi sa aleg intre Jacob si Edward sincer nu as alege pe nici unul pentru ca e un film doar si trebuie sa accepti relatia filmului!
Sper ca te-am lamurit!

| Bibuşca a răspuns:

Si acum cei care il aleg pe "Jacob"cred ca il aleg pentru ca ai mentionat si tu ca-l placi pe Jacob si asa il plac si ei ca sa primeasca funda nu-i asa?!

| RockLover94 a răspuns:

Se potriveste mult mai bine cu JacobwinkingAi dreptate.

| DomnisoaraLove a răspuns:

Cu Jacob are mai multe in comun eu pe el l-as alege credeam ca nu-si poate da seama cineva cate calitati are Jacob! Buna alegere Masteruuuz! te pup

| Kassandra_9578 a răspuns:

Le sta bine impreuna si oricum Bella il iubeste mai mult pe Edward si totusi ii leaga ceva dar cu Jacob da e normal tipu doar ca nu se leaga ceva da...nu stiu ce! A si...e doar un film!

| blackdragon_7370 a răspuns:

Filmul este facut dupa un scenariu. Scenaristul a avut in considerare o carte si anume Zori de zi.In acea carte era scris negru pe alb ca bell se casatoreste cu edward, ea este transformata in vampir si cei doi traiesc fericiti "in acea mica, dar perfecta bucata de eternitate". Daca nu iti convine atunci plangete autoarei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate... Jacob e de 2000x mai frumos decat Edward.Si eu as vrea ca Bella sa fie cu Jacob!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa este e mult mai biine ca Bella sa fie cu Jacob e de 2000X ori mai frumos decat Edward...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu cred la fel, ca Jacob e muult mai frumos decat Edward. dar vezi si tu ca lumea il prefera pe Edward ptk e vampir. doar atat.
si eu as vrea sa fie cu Jacob!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma cac pe stupizii vostri!

| Larrissa21 a răspuns:

laughinglaughing
Tu pe cine ai alege dintre un tip "BUN" si un tip pe care il iubesti cu adevarat?
cred ca ti-am rasp la intrebarebatting eyelashes

| Masteruuuz explică:

Bya du-te si comenteaza la alte intrebari! Eu am vrut doar sa le aflu parerea!

| StyleCo0l a răspuns:

Poi si eu cred ca Jacob e mai dragut decat Edward, Bella s-a indragostit prima data de Edward. Daca Bella l-ar alege pe Jacob, poate ca toti fanii ar fi suparati si dezamagitzi.Si poate ca ar fi ceva la care nu ne-am fi asteptat.Si poate ca ar fi un film gandit prost.straight face>big grin

| Xandra9303 a răspuns:

Si mie mi se pare de 2000X mai bun jacob, dar parca de edward m-am atasat mai mult