| Dheutsik a întrebat:

Doamneeee =)). Uitati-va la comentariile de la video-ul asta... :)) : http://www.youtube.com/watch?v=n9kYjTg1ZK8.Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Azurry a răspuns:

"E o melodie ruseasca la origine.....Intr-adevar Fuego are un talent de a descoperi cele mai frumoase melodii si de a le canta de-ti merg direct la inima! Bravo si succese in continuare!" - i-auzi, Fuego a plagiat! rolling on the floor

| Dheutsik explică (pentru Azurry):

Melodia aia mi-a mers la stomac, nu la inima laughing

5 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Ok, deci Fuego are 50 de conturi pe youtube... care-i problema? happy

| StefaniaM a răspuns:

Lol… ce piesă superbă rolling on the floor
Și, apropo, cred că video-ul e regizat de Iulian Moga, că tare superb mai e laughing
Dumnezău să-i dea sănătate!™ big grin

| MдĐдLiNид a răspuns:

OMFG! Cred ca am fost pe moarte la primul vers. Serios... vai de aia care au scris comentariile.

| ckatalin a răspuns:

Mda...Vopseste Tata gardu si vopseste-mi mama ouale rolling on the floor