| Angelsergiuboy a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor chiar nu mai gasesc filme care sa le vizionez

am vizionat deja multe daca mai stiti ceva filme sa fie dupa Anul 2000 numi trebuie filme din 1800 toamna

ceva mai nou

genul

FANTASTIC
Aventura
Comedie
Actiune
Sf chiar
etc

doar sa nu-mi dati filme Horror, Trilere ca nu le suport

daca aveti ceva bun uimiti-ma a da

sa nu uitati sa puneti in Paranteze o nota de la 1 la 10 sa vad si eu cat de mult va place filmu care mil ziceti

primul film care mi se pare cel putin acceptabil

FUNDA!

asa ca Astept raspunsurile voastre!

3 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

A fost unul odata, care l-am vazut, bine era sub forma de documentar, dar era film. A fost foaarte bun! Toata actiunea, era filmata cu o micuta camera de filmat, pe care o tinea un tip. El, impreuna cu prietena s-au dus la o petrecere, si acolo s-a auzit un zgomot, un monstru care rupsese capul statuii libertatii, si care l-a lansat chiar aproape de ei, toata actiunea este de nota 20! daca ii mai gasesc numele iti zic cum se numestehappy

| MenInShadow a răspuns:

Am gasit, filmul se numvea Cloverfield. Uita-te, mi se pare ca a aparut si Cloverfield 2, dar uitete mai intai la primul, o sa-ti placa happy

| YoYoHina a răspuns:

Uita-te la Eurotrip[comedy.vezi ca e si cu scene mai perverselaughing (10)],uitate la filmele final fantasty[nu is cu oameni realibig grin(8)] sau te poti uita si la American Pie[si asta e 16+(10)] sau uitate la Tomb Rider (mie una numi plac filmele de actiune deci nota care eu dau va fi mica dar mrg unora le plac filmele (6)] sau te poti uita la Baby and I [insa acele e film coreentongue(9)