| Angelsergiuboy a întrebat:

Care este filmul vostru perferat

nu vreau 500 filme doar 1 sau top 3 filme sa nu fie doar 1 da numi dati zeci de filme copy paste de pe google sau chestii de genu

si va rog cei care sunt cu filmele horror si trilere pline de sange incercati in alta parte nu aici

vreau filmu vostru PREFERAT

gen ( fantastic, aventura, comedie, sf, romantic, dragoste, etc)

cel care vine cu primul film preferat al lui pe care eu nu l-am vazut si mi se pare foarte bunnn ceva gen capodopera are

FUNDA!

7 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

3.The Curious Case Of Benjamin Button
2.The Rocky Horror Picture Show
1.Moulin Rouge!

| Idc12345 a răspuns:

Twilight
i know what you did last summer
american pie

| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Robin Hood
Merlin
TheVampireDiares

Scz ca am pus 3 si nu 1sad
Sorry

Tie ce filme iti plac? Te rog tr msg!

| missReckless a răspuns:

"The Pianist."
Roman Polanski - ori il adori, ori il urasti, dar categoric nu iti e indiferent.
http://www.imdb.com/title/tt0253474/

| Broadband a răspuns:

Ora de varf 1, 2 etc

| TeChişÎnFreză a răspuns:

Pirates of The Caribbean [ toate partile ].
The Ring [ 1, 2 ].
Public Enemies.

| butterflyyy a răspuns:

Saga amurg-eclipsatongue