| anonim_4396 a întrebat:

Ce anime-uri dragute imi recomandati? Sa nu fie prea ecchi si sa aiba o poveste interesantabatting eyelashes Fara Bleach, Naruto, Vampire Knight. Multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| Nanami利 a răspuns:

Cel mai tare pentru mine a fost kami-sama hajimemashita.

| Annabella97 a răspuns (pentru Nanami利):

Multumesc! A fost frumos :3

6 răspunsuri:
| adreyashu a răspuns:

A no exorcist
blood lad
soul eater
dragon ball(z, gt, kai)
one piece
hunter x hunter
toriko(dar ca sa vezi animeul asta trebuie sa fi vazut ceva din one piece)
swoard art online
regele shaman
katekyo hitman reborn rave master zero no tsukaima

| Annabella97 a răspuns (pentru adreyashu):

Multumesc! Poate am sa incerc cateva.

| adreyashu a răspuns:

Si daca ti-o placut vampire knight o sa apara sezonul 3.

| MonicaHaitasu a răspuns:

Eu iti recomand Fairy Tail ^^. Am inceput sa-l vizionez din curiozitate dar chiar nu m-am mai putut oprii. Death Note - cea mai originala poveste dupa parerea mea. Superb anime ' ul. Te lasa fara cuvinte. Lovely Complex - este un anime romance dar are si foarte multa comedia. Sper sa le incerci.

| Annabella97 a răspuns (pentru MonicaHaitasu):

Dintre cele spuse de tine, doar Fairy Tail nu l-am urmarit. Cam despre ce ar fi vorba?