| DiDixxx a întrebat:

Am si eu nevoie de putin ajutor! Caut un film indian de cateva zile si nu il gasesc pe nici`un site! Ori este pe parti...si se intampla ca una dintre ele sa nu mearga ori il gasesc ne subtritrat straight face Filmul se numeste Dilwale Dulhania Le Jayenge-Dragoste cu scantei 1995! Dau funda :* Tnx happy

Răspuns Câştigător
| Valutzzzu a răspuns:

Da-mi mesajp privat si iti dau linkul cu filmul(nu uita sa specifici in mesaj ce doresti ca poate mai primesc altele sisa stiu care e).

1 răspuns:
| Valutzzzu a răspuns:

Thanks!