| badnews a întrebat:

Am şi eu o curiozitate, care este treaba cu serialul ăsta " Tânăr şi neliniştit "? Schimbam canalele să găsesc ceva interesant şi am dat de el, mai are multe episoade?

Răspuns Câştigător
| dorikut a răspuns:

Serialul a devenit foarte cunoscut prin faptul că este foarte lung. De-a lungul filmărilor s-au schimbat cateva echipe de actorihee hee.
Din câte observ, pe PRO TV, tocmai a fost difuzat episodul 3832.

3 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Chiar nu stiu...sunt curioasa daca se mai uita cineva la el
laughing)
Dar totusi e cam lalaiala in serialu ala rolling on the floor

| anamaria91 a răspuns:

Are 6000 de episoade in total. Nu stiu la ce episod este, dar a trecut de 3000 cu cateva sute.

| CarmenR a răspuns:

Se filmeaza si acum