| kyGirL a întrebat:

Am si eu o intrebare din filmul Teen Wolf
De ce derek cand se transforma are ochii albastri si scott are ochii verzi?
Ok derek are ochii albastri in film cred ca si in realitate dar scott ii are caprui...

3 răspunsuri:
| alexmarton a răspuns:

Deci. ca sa recapitulam
Jackson are ochii albastri cand se transforma. happy
Iar ceilalti au Verzi- Galbui.
Atata.
Jackson din cauza unei mutati.
in rest Derek are ochii caprui inchisi si scot la fel.

| Licutza1999 a răspuns:

Derek are ochii albastri deoarece cind era adolescent s-a indragostit de o fata pe nume Paige si el a vrut s-o transforme in vircolac, dar organismul ei nu a rezistat muscaturii si a murit, iar atunci cind a murit parte din sufletul lui Derek a murit cu ea odata si deacceea s-au facut ochii albastri, dar un vircolac beta are ochii verzi galbui ca a lui Scott.

| Roxanaroxan a răspuns:

Derek are ochii albastri cand se transforma pentru ca este alte rasa de varcolac ii diferita de a lui Scott sunt doua rase alfa si beta big grin