| ManoleAndreeaMaria a întrebat:

Am si eu o nelamurire. In serialele Pretty Little Lyers sezonul 1, cine e A care le trimite fetelor mesaje?

Răspuns Câştigător
| kate77 a răspuns:

E Alison... fata care a murit atunci era sora ei geamana Courtney(parca asa o cheama)...bye

5 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Ugh.ok,uite care e treaba:

1.Serialul nu urmeaza aceeasi poveste ca si cartile, deci sunt aproape sigura ca A nu e aceeasi ca si in carti.nu va mai obositi mainile degeaba dand informatii inutile.

2. Daca ai stii de la inceput cine e A, unde ar mai fi suspansul? Ce rost ar avea sa te uiti la un film caruia ii stii sfarsitul.E ca si cum te-ai duce intr-un cinematograf la Moulin Rouge!(e doar un ex.) si ai incepe sa strigi "Ea moare la sfarsit". Nimeni nu ar mai vrea sa se uite.

3. Oameni buni...relaxativa,mirositii aerul proaspat si respirati adanc.e doar un serial... bucurati-va de el si nu mai incercati sa tot aflati spoilere.Stiu ca va omoara curiozitatea si suspansul, dar care mai e distractia daca aflati?

| DeXxa a răspuns:

"A" nu e dezvaluit, care ar mai fi farmecul daca ar spune de acum cine e "A"? Urmareste in continuare. happy

| DeXxa a răspuns:

@mariutza: pai daca se stie, uita-te tu pe "un site" straight face. Si nu inteleg de ce te-ai mai uita la Pretty Little Liars, daca ai stii cine e "A". Nu-i inteleg pe unii...

| ManoleAndreeaMaria explică:

Ba da se stie daca te uite pe un site...

| Bianca_6798 a răspuns:

Pai inca nu se stie.tongue